09.09.2020 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD POSTĘPOWANIA w związku z podejrzeniem COVID-19 w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon 09.09.2020 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD POSTĘPOWANIA w związku z podejrzeniem COVID-19 w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon 09.09.2020 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD POSTĘPOWANIA w związku z podejrzeniem COVID-19 w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon
Konferencja on-line najnowsze doniesienia w dziedzinie chorób płuc
Federacja PZ, 2016-05-18 10:36:47

Szanowni Pańswto,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji on-line dotyczącej najnowszych doniesień w dziedzinie chorób płuc po kongresie ATS w San Francisco.
Konferencja odbędzie się we wtorek 24 maja 2016r. o godz. 19.00 Wykłady poprowadzą znane autorytety z dziedziny chorób płuc. Wykłady będą prowadzone w języku polskim.Po wykładach przewidziano czas na sesję pytań i odpowiedzi- będzie można zadawać pytania poprzez funkcję czatu.

By dołączyć do transmisji należy wejść w poniższy link i zarejestrować się (lub zalogować, jeżeli ma się konto na tvmed.pl).

http://www.postats.viamedica.pl/1.2016/pl/Informacje_ogolne__7.html

Będziemy starali się systematycznie dostarczać Państwu informacji o takich konferencjach.

Pozdrawiam serdecznie,

C.Marczek


Załączniki:
- ats2016_webex_zaproszenie.pdf
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT