Komunikaty Federacji PZ - śledź na BIEŻĄCO na stronach związków, w swoich mailach, sms - stronie kodowanej serwisu . Komunikaty Federacji PZ - śledź na BIEŻĄCO na stronach związków, w swoich mailach, sms - stronie kodowanej serwisu . Komunikaty Federacji PZ - śledź na BIEŻĄCO na stronach związków, w swoich mailach, sms - stronie kodowanej serwisu.
Tomasz Zieliński - expert PZ Nagrodzony! został Menadżerem Rynku Zdrowia
Federacja PZ, 2021-10-19 11:01:38

Tomasz Zieliński - ekspert PZ - Nagrodzony! został Menadżerem Rynku Zdrowia - Placówki Niepubliczne
To ogromne wyróżnienie dla nagrodzonego, a dla nas zaszczyt i satysfakcja, że na co dzień z takim specjalistą pracujemy.


Nagrody co roku przyznaje magazyn i portal Rynek Zdrowia. Nagradzane są osoby, których działalność wywiera pozytywny wpływ na ochronę zdrowia w Polsce. Podczas corocznego Forum Rynku Zdrowia honorowane są instytucje i osoby, które odniosły znaczące sukcesy w zarządzaniu placówkami medycznymi, w rozwoju terapii i dbaniu o stan zdrowia Polaków.

Portrety Polskiej Medycyny przyznawane są wybitnym ekspertom. W tym roku - podczas uroczystego XVII Forum - w kategorii Menedżer Roku - placówki niepubliczne - nagrodę przyznano dr Tomaszowi Zielińskiemu.

Doktor Zieliński prowadzi NZOZ Promed w województwie lubelskim w dwóch miejscowościach - Zakrzew i Wysokie. Na co dzień jest lekarzem rodzinnym. W poradni opiekuje się swoimi pacjentami, ale to nie przeszkadza, by dr Zieliński angażował się także w debaty i dyskusje eksperckie dotyczące usprawnienia narzędzi informatycznych w poradniach POZ, a także inne kwestie związane z lepszym funkcjonowaniem placówek podstawowej opieki zdrowotnej.Jest wiceprezesem Porozumienia Zielonogórskiego, prezesem Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych - Pracodawców i wiceprezesem Polskiej Izby Informatyki Medycznej. Z powodzeniem łączy wiele funkcji. Dzięki jego uwagom możliwe było szybsze, oparte o praktykę, doskonalenie wielu rozwiązań informatycznych.


Forum Rynku Zdrowia stało się jedną z ważniejszych i najbardziej reprezentatywnych debat o stanie i planowanych zmianach w polskim systemie opieki zdrowotnej. Co roku podczas Forum goszczą tu wybitne postacie polskiej medycyny, czołowi menedżerów placówek medycznych oraz liderzy przemysłu farmaceutycznego w Polsce.

Wśród dotychczasowych laureatów Portretów Polskiej Medycyny znaleźli się wybitni lekarze i znakomici menedżerowie. Kandydatów zgłaszają dziennikarze Portalu i magazynu Rynek Zdrowia i w drodze głosowania wyłaniani są laureaci. Nagrody przyznawane są w 6 kategoriach -

• Menedżer Rynku Zdrowia (placówki publiczne)

• Menedżer Rynku Zdrowia (placówki niepubliczne)

• Lekarz Rynku Zdrowia

• Wydarzenie Rynku Zdrowia

• Osobowość Rynku Zdrowia

• Lider Rynku Zdrowia (laur główny)


Galeria zdjęć


Załączniki:
- frz_portrety_polskiej_medycyny_19_10_21.pdf
- wyrozenienie_rynku_zdrowia_2021.pdf
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT