TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon
10 maja rusza XXIII Krajowy Zjazd Lekarzy Rodzinnych
Federacja PZ, 2019-05-10 13:25:46

Warsztatami na temat badania kręgosłupa i diagnostyki bólów pleców rozpocznie się w piątek w Rajgrodzie na Podlasiu XXIII Krajowy Zjazd Lekarzy Rodzinnych, organizowany przez Federację Porozumienie Zielonogórskie.

- Opracowując program zjazdu co roku staramy się przygotować tematy, które są ważne w codziennej praktyce lekarza rodzinnego – mówi Włodzimierz Bołtruczuk organizator konferencji. - Uczymy się i jednocześnie ćwiczymy. Warsztaty z badań kręgosłupa z pewnością zainteresują wielu kolegów, bo bóle pleców to problem, z którym pacjenci zgłaszają się do lekarzy rodzinnych bardzo często.
Lekarze rodzinni z całej Polski będą szkolić się i dyskutować przez dwa dni. Swoją obecność na zjeździe potwierdził wiceminister zdrowia Zbigniew Król i Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas, który weźmie udział w sesji wykładowej na temat szczepień ochronnych. To także jeden z istotnych tematów, zwłaszcza w czasach coraz bardziej aktywnych ruchów antyszczepionkowych i rozproszonych informacji. Kolejne ważne sesje dotyczyć będą pacjentów z cukrzycą lub stanem przedcukrzycowym. Poruszone zostaną przede wszystkim aspekty związane z prowadzeniem chorych w POZ.


Galeria zdjęć


ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT