Procedury w pigułce - Szczepienia Covid-19 w części kodowanej serwisu FPZ w dziale Komunikaty. Procedury w pigułce - Szczepienia Covid-19 w części kodowanej serwisu FPZ w dziale Komunikaty. Procedury w pigułce - Szczepienia Covid-19 w części kodowanej serwisu FPZ w dziale Komunikaty.
Zdrowotna Supernowa dla eksperta PZ
Biuro Federacji PZ, 2019-04-15 15:28:51

Tomasz Zieliński, wiceprezes Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych - Pracodawców, wiceprezes Polskiej Izby Informatyki Medycznej i ekspert ds. informatyzacji Federacji Porozumienie Zielonogórskie został wyróżniony prestiżowym tytułem Zdrowotnej Supernowej w konkursie Liderów Ochrony Zdrowia 2019. Organizatorem i mecenasem konkursu jest czasopismo OSOZ Polska. Plebiscyt ma bezpłatną, otwartą i niezależną formułę – laureatów w czterech kategoriach wybiera w drodze głosowania Kapituła złożona 30 osobistości rynku zdrowia. W tym roku odbyła się już 13-ta edycja konkursu. Jego wyniki ogłoszono 9 kwietnia br. podczas uroczystej gali w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, w obecności ponad tysiąca przedstawicieli rynku zdrowia i farmacji. Kryształowe statuetki odebrało 17 laureatów, wybieranych w kilku kategoriach: promocja zdrowia i profilaktyka, działalność na rzecz pacjenta, skuteczne zarządzanie, innowacyjne pomysły w ochronie zdrowia, Lider Farmacji oraz Zdrowotna Supernowa, która trafiła w ręce eksperta Porozumienia Zielonogórskiego. Tomasz Zieliński został wyróżniony m.in. z takiego powodu, że jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce wdrożył i testował e-ZLA, e-Receptę i e-Skierowanie. Jest nie tylko entuzjastą e-zdrowia, ale i konstruktywnym krytykiem innowacji.Ponadto w uzasadnieniu przyznania nagrody podkreślono, że Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych – Pracodawców organizuje konferencje na temat digitalizacji, np. „Wiosna e-zdrowia na Lubelszczyźnie”, a „laureat swoimi doświadczeniami dzieli się w mediach społecznościowych, edukując innych lekarzy, prowadząc dialog z instytucjami odpowiedzialnymi za projekty e-zdrowia”.
– Laureaci Liderów Ochrony Zdrowia 2019 są przykładem na to, jak wiele dobrego dzieje się w polskiej ochronie zdrowia. To ludzie pracujący z pełnym oddaniem, poświęceniem i zaangażowaniem. Mają jeden wspólny cel, który powinien nas wszystkich łączyć: dobro pacjenta, jego zdrowie. Chcemy im za to podziękować, zaprezentować ich dokonania, przełamując dominujący w mediach negatywny przekaz – powiedział podczas gali konkursowej dr inż. Zygmunt Kamiński, mecenas Konkursu Liderów Ochrony Zdrowia 2019.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT