Procedury w pigułce - Szczepienia Covid-19 w części kodowanej serwisu FPZ w dziale Komunikaty. Procedury w pigułce - Szczepienia Covid-19 w części kodowanej serwisu FPZ w dziale Komunikaty. Procedury w pigułce - Szczepienia Covid-19 w części kodowanej serwisu FPZ w dziale Komunikaty.
Prezes i wiceprezes PZ na Liście Stu
Biuro Federacji PZ, 2019-02-19 13:56:31

Prezes Porozumienia Zielonogórskiego Jacek Krajewski i wiceprezes Marek Twardowski ponownie znaleźli się na Liście Stu „Pulsu Medycyny” w kategorii najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia. Wyniki tegorocznego plebiscytu zostały ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 lutego w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Redakcja „Pulsu Medycyny” od 16 lat wyróżnia osoby, które mają szczególny wpływ na rozwój polskiej medycyny, a od czterech lat także tych, którzy przyczyniają się do poprawy systemu ochrony zdrowia w Polsce. W tej drugiej kategorii prezes i wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego są wyróżniani nie po raz pierwszy. Kandydaci są oceniani przez kapitułę konkursu według trzech kryteriów: osiągnięcia i dokonania w minionym roku, reputacja zawodowa i wpływy w środowisku medycznym oraz siła publicznego oddziaływania. Za osobę najbardziej wpływową w polskiej medycynie jury uznało w tym roku prof. Mirosława Wielgosia - rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierownika I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM, konsultanta krajowego w dziedzinie perinatologii. Za osobę mającego największy wpływ na system ochrony zdrowia eksperci uznali ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT