Uwaga nowe !!!!!! materiały edukacyjne w części kodowanej serwisu w dziale Biblioteka Lekarza - miedzy innymi dotyczące leczenie grypy, pacjentów po udarze, hipercholesterolemii, nadciśnienia tętniczego, choroby wrzodowej, przewlekłej niewydolności krążenia mózgowego i otępienia ........... Uwaga nowe !!!!! materiały edukacyjne w części kodowanej serwisu w dziale Biblioteka Lekarza - miedzy innymi dotyczące leczenie grypy, pacjentów po udarze, hipercholesterolemii, nadciśnienia tętniczego, choroby wrzodowej, przewlekłej niewydolności krążenia mózgowego i otępienia .......... Uwaga nowe !!!!! materiały edukacyjne w części kodowanej serwisu w dziale Biblioteka Lekarza - miedzy innymi dotyczące leczenie grypy, pacjentów po udarze, hipercholesterolemii, nadciśnienia tętniczego, choroby wrzodowej, przewlekłej niewydolności krążenia mózgowego i otępienia
System ZUS nie działa.
Federacja-PZ, 2018-12-03 12:47:39

System ZUS nie działa. Zdenerwowani lekarze i pacjenci
Już w pierwszym dniu roboczym obligatoryjnego obowiązywania elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) nie ma możliwości ich generowania, gdyż platforma ZUS nie działa.
– Obecnie nie można wysłać żadnego zwolnienia e-ZLA, nie można też wydrukować zwolnień papierowych z systemu – lekarze marnotrawią czas oraz nerwy, zamiast zajmować się pacjentami – mówi Marek Twardowski, wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego.
- Dodać muszę, że przecież tylko część lekarzy generuje e-ZLA, a i tak system jest niewydolny. Przestrzegaliśmy przed tym i już w pierwszym dniu nie ma możliwości wystawienia e- zwolnienia.
- Nadal domagamy się fakultatywności, a nie obligatoryjności e-ZLA – mówi Jacek Krajewski, prezes PZ. - Pragnę podkreślić, że nie jesteśmy przeciwnikami informatyzacji ochrony zdrowia, ale musi być ona dobrze przygotowana, bez szkody dla pacjentów i wdrażana powoli, systematycznie we współpracy ze środowiskiem lekarskim. ,


ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT