Zaproszenie na webinar dedykowany członkom Federacji Porozumienie Zielonogórskie 23.04.2021. informacja w mailu i części kodowanej serwisu Zaproszenie na webinar dedykowany członkom Federacji Porozumienie Zielonogórskie 23.04.2021 informacja w mailu i części kodowanej serwisu Zaproszenie na webinar dedykowany członkom Federacji Porozumienie Zielonogórskie 23.04.2021 informacja w mailu i części kodowanej serwisu
PZ na Top Medical Trends 2018
Federacja PZ, 2018-03-16 12:08:02

16 marca br. w Poznaniu rozpoczyna się trzydniowy kongres Top Medical Trends 2018. Wśród otwierających to wydarzenie znajdzie się prezes Porozumienia Zielonogórskiego Jacek Krajewski. To kolejny dowód na to, że nasza Federacja jest wszędzie tam, gdzie toczy się ważna debata o systemie ochrony zdrowia, a jej głos na stałe jest obecny i liczący się z przestrzeni publicznej.

Top Medical Trends organizowany jest już po raz dwunasty przez prestiżowe wydawnictwo medyczne Termedia, które w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Kongres adresowany jest przede wszystkim do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, ale też pediatrów, internistów i specjalistów pracujących w szpitalach. Podczas kongresu przedstawiane są najnowsze standardy postępowania i wytyczne niemal wszystkich dziedzin medycyny. W gronie wykładowców znajduje się ponad stu uznanych ekspertów, konsultantów krajowych, prezesów towarzystw naukowych. Jak zapewniają organizatorzy: „Sięgamy po wybitne autorytety, ale dokonując wyboru słuchamy opinii uczestników. Zapraszamy tych wykładowców, którzy mają także szczególny dar dydaktyczny”.

Top Medical Trends stawia na praktyczne ujęcie problemów zdrowotnych. W programie tegorocznej edycji nie brakuje problematyki, z jaką lekarz POZ styka się w swoim gabinecie na co dzień. Zgodnie z tradycją podczas inauguracji kongresu, którą zostanie także wręczona po raz piąty nagroda im. prof. Andrzeja Steciwki, współtwórcy medycyny rodzinnej w Polsce. Prof. Steciwko był także współorganizatorem Top Medical Trends. Nagroda jego imienia przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w edukacji lekarzy POZ.

Poza udziałem w otwarciu kongresu, prezes Jacek Krajewski poprowadzi też panele na temat hematologii i nefrologii. W kongresie uczestniczyć będzie także ekspert Porozumienia Zielonogórskiego Joanna Szeląg, która m.in. poprowadzi panel dotyczący chorób rzadkich, ortopedii, pulmonologii i alergologii.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT