Zaproszenie na webinar dedykowany członkom Federacji Porozumienie Zielonogórskie 23.04.2021. informacja w mailu i części kodowanej serwisu Zaproszenie na webinar dedykowany członkom Federacji Porozumienie Zielonogórskie 23.04.2021 informacja w mailu i części kodowanej serwisu Zaproszenie na webinar dedykowany członkom Federacji Porozumienie Zielonogórskie 23.04.2021 informacja w mailu i części kodowanej serwisu
Joanna Zabielska-Cieciuch najlepsza wśród lekarek w plebiscycie Kobiety Medycyny
Federacja PZ, 2016-03-08 12:11:25

Redakcja Portali Medycznych ogłosiła wyniki III edycji plebiscytu Kobiety Medycyny.

Joanna Zabielska-Cieciuch najlepsza wśród lekarek w plebiscycie Kobiety Medycyny

Redakcja Portali Medycznych ogłosiła wyniki III edycji plebiscytu Kobiety Medycyny. Ekspert Porozumienia Zielonogórskiego Joanna Zabielska-Cieciuch zajęła drugie miejsce, zdobywając 1758 głosów. Naszą kandydatkę pokonała jedynie prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych Grażyna Rogala-Pawelczyk, na którą oddały głos 1863 osoby. Joanna Zabielska-Cieciuch bezapelacyjnie wygrała wśród lekarek. Trzecia laureatka plebiscytu, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej, kierownik Zakładu Kardiologii Prenatalnej ICZMP oraz Zakładu Diagnostyki i Profilaktyki Wad Wrodzonych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Maria Respondek-Liberska, uzyskała 1045 głosów.

„Ich ciężka, lecz wykonywana z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, praca przyniosła im ogromny sukces zawodowy – pisze o laureatkach redakcja. - Sukces ten jest nie tylko osobistą satysfakcją naszych laureatek, ale też istotnie przyczynia się do rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce”.

Joasi serdecznie gratulujemy!
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT