09.09.2020 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD POSTĘPOWANIA w związku z podejrzeniem COVID-19 w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon 09.09.2020 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD POSTĘPOWANIA w związku z podejrzeniem COVID-19 w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon 09.09.2020 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD POSTĘPOWANIA w związku z podejrzeniem COVID-19 w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon
Nabór w projekcie "Doszkalamy się - Lekarze"
Biuro Federacji PZ, 2017-09-06 14:31:38

Z przyjemnością informujemy, iż trwa nabór do udziału w projekcie "Doszkalamy się - Lekarze", realizowanego przez Porozumienie Łódzkie i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu przeprowadzone zostaną szkolenia w formie wykładów i warsztatów z zakresu:
- chorób układu krążenia - zapoznanie z techniką wykonywania automatycznego 24-godzinnego pomiaru ciśnienia tętniczego ABPM
- chorób układu oddechowego - antybiotykoterapia - program szkolenia obejmuje m.in. warsztaty z psychologiem dotyczące komunikacji z pacjentem,
- chorób układu kostno - stawowo - mięśniowego - zapoznanie z badaniem podstawowym i różnicowym narządu ruchu - BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!
- astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc - w ramach szkolenia zostaną przeprowadzone warsztaty spirometryczne, zasady prawidłowej diagnostyki i leczenia astmy i POChP będą omówione w oparciu o najnowsze wytyczne (GINA 2016, GOLD 2015)

Każdy warsztat oparty o część merytoryczną jak i praktyczną min. : nowoczesne holtery, spirometry.

Każdy uczestnik może zdecydować się na jeden z powyższych tematów. Agendy szkoleń dostępne są w załączniku oraz na http://www.porozumienielodzkie.pl

Do udziału w szkoleniach zapraszamy wszystkich lekarzy aktywnych zawodowo (do 67 roku życia).

Termin szkolenia: 16 - 17 września 2017r.
Miejsce szkolenia: Sandomierz

Udział w projekcie jest nieodpłatny. W ramach projektu każdemu z uczestników zapewniamy:
- wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną.
- naukę w formie wykładów i warsztatów w małych 20 osobowych grupach
- warsztaty praktyczne prowadzone przy użyciu nowoczesnego sprzętu
- otrzymanie certyfikatu z 16 punktami edukacyjnymi
- materiały dydaktyczne oraz możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami
- nocleg w *** hotelu oraz pełne wyżywienie

Uczestnicy szkoleń nie ponoszą żadnych kosztów poza kosztami dojazdu na miejsce szkolenia. Po szkoleniu uczestnik otrzyma certyfikat z szesnastoma punktami edukacyjnymi.

UWAGA!!!
Rekrutacja trwa do 13 września 2017.

Wypełnione i podpisane dokumenty rekrutacyjne
należy wysłać na adres mailowy biuro@porozumienielodzkie.pl lub faksem pod nr tel. 42 673 80 20.
Oryginały dokumentów należy dostarczyć do biura (ul. Wigury 9/6, 90 - 302 Łódź) lub przesłać pocztą na powyższy adres. W przypadku przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty lub kuriera za datę dostarczenia dokumentów uznaje się datę ich wpływu do biura.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decydować będzie kolejność wpływu kompletu dokumentów na skrzynkę mailową/faxem.

Wzory dokumentów zgłoszeniowych znajdziecie Państwo również na naszej stronie internetowej www.porozumienielodzkie.pl w zakładce realizowane projekty -> "Doszkalamy się - Lekarze" -> rekrutacja II edycja (wrzesień 2017r).

Szczegółowych informacji o projekcie udziela Specjalista ds. organizacji Aleksandra Rosińska, tel.: 515 327 240.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!
Biuro PŁ


Załączniki:
- antybiotykoterapia.pdf
- astma_i_pochp.pdf
- regulamin_rekrutacji___ii_edycja.pdf
- uklad_krazenia.pdf
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT