TELEPORADY w POZ!!! ważny komunikat dla świadczeniodawców - więcej informacji w mailingu, stronach kodowanych związków i w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! ważny komunikat dla świadczeniodawców - więcej informacji w mailingu, stronach kodowanych związków i w części kodowanej serwisu FPZ TELEPORADY w POZ!!! ważny komunikat dla świadczeniodawców - więcej informacji w mailingu, stronach kodowanych związków i w części kodowanej serwisu FPZ
Wytyczne dla pacjentów 75+
Federacja PZ, 2016-08-25 14:50:26

26 sierpnia Zarząd Porozumienia Zielonogórskiego ponownie zaapelował do Ministerstwa Zdrowia o przygotowanie informacji dla pacjentów, która precyzyjnie wyjaśni zasady wypisywania leków bezpłatnych w ramach programu 75+.

- Seniorzy nie przy każdym schorzeniu otrzymają lek z refundacją – mówi Marek Twardowski, wiceprezes PZ. - Warto doprecyzować kto i w jakim przypadku może otrzymać receptę na bezpłatne leki.

12 sierpnia Porozumienie Zielonogórskie na spotkaniu w resorcie zdrowia, wnioskowało o przygotowanie komunikatów dotyczących leków 75+, m.in. dla lekarzy POZ oraz pacjentów. 23 sierpnia na stronie Ministerstwa Zdrowia zostały opublikowane komunikaty dla pracowników POZ, farmaceutów oraz lekarzy specjalistów.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT