PILNE KOMUNIKAT - DORADCA ADR informacja w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Udostępniamy dla Państwa platformę, dzięki której już teraz mogą Państwo przystępować do Kodeksu RODO info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Udostępniamy dla Państwa platformę, dzięki której już teraz mogą Państwo przystępować do Kodeksu RODO info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach.
Zjazd programowy FPZ w Karpaczu
Federacja PZ, 2022-04-24 16:08:15

23 i 24 kwietnia w Karpaczu odbyła się konferencja programowa w ramach unijnego projektu badawczego: „Zapotrzebowanie rynku pracy placówek medycznych na kwalifikacje i kompetencje zawodowe personelu medycznego” w sferze podmiotów Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz dostosowanie systemu kształcenia do potrzeb pracodawców i rynku.

Organizatorem zjazdu była Federacja Porozumienie Zielonogórskie.

W spotkaniu uczestniczyło blisko 200 członków PZ – przedstawicieli każdego z 15 związków regionalnych. W ramach konferencji zorganizowano także cztery panele dyskusyjne, podczas których omówione zostały wypracowane w ramach projektu stanowiska i rekomendacje: dotyczące wsparcia kompetencyjnego kadry medycznej, kształcenia kadr medycznych, oraz poprawy opieki nad pacjentem.

W drugim dniu obrad odbył również się Zarząd FPZ. Dzięki łączności zdalnej mogli w nim uczestniczyć wszyscy członkowie federacji.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT