Informujemy o obowiązku sprawdzenia czy nowo zatrudniana osoba nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym szczegółowe informacje dla członków w części kodowanej serwisu w dziale prawo..........W części kodowanej serwisu informacja po zmianach dotycząca kodów resortowych.........W części kodowanej serwisu pismo wysłane do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie eZLA ........ Informujemy, iż z dniem 31.12.2017 r. upływa termin obowiązywania programów dostosowawczych dla podmiotów, których pomieszczenia nie spełniały warunków ogólnoprzestrzennych i sanitarnych informacje z instrukcją dla członków w części kodowanej serwisu oraz w mailach .........Termin 31.12.2017 r. jest więc terminem ostatecznym na dostosowanie się do tych wymogów informacje z instrukcją dla członków w części kodowanej serwisu oraz w mailach
Spotkanie lekarzy rodzinnych na Podlasiu
Federacja PZ, 2017-05-17 23:46:25

21 Krajowy Zjazd Naukowo - Szkoleniowy Lekarzy Rodzinnych w Rajgrodzie już za nami.

Wzięło w nim udział 180 uczestników, którzy w ciągu trzech dni uczestniczyli w 6 sesjach naukowych oraz dyskusji panelowej nt. przyszłości POZ oraz zmian w systemie ochrony zdrowia i udziału w ich procesie organizacji zrzeszających Lekarzy Rodzinnych.
Sesje poprowadzili wybitni wykładowcy, a wśród zaproszonych gości oprócz prezesa i wiceprezesów Federacji Porozumienie Zielonogórskie byli m.in. wiceprezes PTMR doc. Agnieszka Mastalerz - Migas oraz Konsultant Krajowy w MR i wiceprezes KLR Agnieszka Jankowska - Zduńczyk.
W atrakcyjnym otoczeniu, nad jeziorem wśród lasów Uczestnicy Zjazdu mieli również chwile na spotkania towarzyskie przy grillu i na Balu Lekarzy Rodzinnych. Można było także stać się czytelnikiem książek koleżanki Anny Osowskiej (z dedykacją i autografem autorki).
Nad przebiegiem Zjazdu czuwał prezes Podlaskiego Związku Lekarzy Pracodawców "Porozumienie Zielonogórskie" Włodzimierz Bołtruczuk, który tradycyjnie już udowodnił swoje mistrzostwo organizacyjne.
Gościom Zjazdu dziękujemy, a wszystkich chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu w przyszłym roku informujemy,
że po raz kolejny - 22-gi, spotkamy się w drugi weekend maja 2018 roku.

Do zobaczenia
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT