Informujemy o obowiązku sprawdzenia czy nowo zatrudniana osoba nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym szczegółowe informacje dla członków w części kodowanej serwisu w dziale prawo..........W części kodowanej serwisu informacja po zmianach dotycząca kodów resortowych.........W części kodowanej serwisu pismo wysłane do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie eZLA ........ Informujemy, iż z dniem 31.12.2017 r. upływa termin obowiązywania programów dostosowawczych dla podmiotów, których pomieszczenia nie spełniały warunków ogólnoprzestrzennych i sanitarnych informacje z instrukcją dla członków w części kodowanej serwisu oraz w mailach .........Termin 31.12.2017 r. jest więc terminem ostatecznym na dostosowanie się do tych wymogów informacje z instrukcją dla członków w części kodowanej serwisu oraz w mailach
Kobiety z Porozumienia Zielonogórskiego zawsze w czołówce
Federacja PZ, 2017-04-24 20:10:27

Wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego Teresa Dobrzańska-Pielichowska została laureatką IV edycji plebiscytu Kobiety Medycyny 2017, organizowanego przez redakcję Portali Medycznych.

Gratulując tegorocznym laureatkom redakcja podkreśliła, że „ich ciężka, lecz wykonywana z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, praca przyniosła im ogromny sukces zawodowy. Sukces ten jest nie tylko osobistą satysfakcją naszych laureatek, ale też istotnie przyczynia się do rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce. Za to gorąco im dziękujemy i życzymy dalszych, równie niezwykłych triumfów.” Ideą konkursu jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzi szacunek i uznanie.
Wysoka pozycja Teresy Dobrzańskiej-Pielichowskiej to już kolejny sukces kobiet z Porozumienia Zielonogórskiego w tym prestiżowym plebiscycie. W ubiegłym roku w ścisłej czołówce laureatek znalazła się Joanna Zabielska-Cieciuch, ekspert Porozumienia Zielonogórskiego.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT