Komunikat - nowelizacja ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta dostępny w części kodowanej serwisu FPZ ....... Grypa druk zamówienia dostępny w części kodowanej serwisu FPZ ....... Wytyczne dyslipidemii dostępne w części kodowanej serwisu FPZ ....... Realizacja programu CHUK krok po kroku dostępna w części kodowanej serwisu FPZ
Kobiety z Porozumienia Zielonogórskiego zawsze w czołówce
Federacja PZ, 2017-04-24 20:10:27

Wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego Teresa Dobrzańska-Pielichowska została laureatką IV edycji plebiscytu Kobiety Medycyny 2017, organizowanego przez redakcję Portali Medycznych.

Gratulując tegorocznym laureatkom redakcja podkreśliła, że „ich ciężka, lecz wykonywana z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, praca przyniosła im ogromny sukces zawodowy. Sukces ten jest nie tylko osobistą satysfakcją naszych laureatek, ale też istotnie przyczynia się do rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce. Za to gorąco im dziękujemy i życzymy dalszych, równie niezwykłych triumfów.” Ideą konkursu jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzi szacunek i uznanie.
Wysoka pozycja Teresy Dobrzańskiej-Pielichowskiej to już kolejny sukces kobiet z Porozumienia Zielonogórskiego w tym prestiżowym plebiscycie. W ubiegłym roku w ścisłej czołówce laureatek znalazła się Joanna Zabielska-Cieciuch, ekspert Porozumienia Zielonogórskiego.
ZWIĄZKI      LINKI      REKLAMA      KONTAKT